Szamba betonowe Chmielnik

Nasze usługi mają na celu w szczególności poprawę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji komory razem z montażem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy innowacyjne sposoby produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Chmielnik

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Chmielnik

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne użytkowanie wody przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu zbierania nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich średnie ilości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie gorącego lata to spory problem dla właściciela. W okresie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się nieekologiczne. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi łącznie z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.