Szamba betonowe Ćmielów

Nasze prace mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu razem z montażem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne technologie produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce naszym pojazdem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Ćmielów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Ćmielów

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne użytkowanie wody przez mieszkańców, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu gromadzenia nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich średnie ilości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie gorącego lata to spory problem dla gospodarza. W czasie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być utrudnione. Polecamy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace łącznie z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.