Szamba betonowe Działoszyce

Oferujemy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, czerpiąc z tych świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z wysokojakościowego betonu wyróżnia się wysoką odpornością na wodę. Może więc być zakopany daleko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście imponujący okres, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne metody wytwarzania zbiorników, żeby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może dopuścić do mnóstwa kłopotów – ubytki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki muszą być drogie. Wystarczy jedynie zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełne usługi instalacyjne umożliwiające sporo lat bezawaryjnego używania zbiornika.

Szamba betonowe Działoszyce

Szambo betonowe Działoszyce

Najlepszej jakości szamba zrobione z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą pojemności, posiadają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na przeciekanie oraz niszczenie. W przypadku przeciętnej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o kubaturze do 12 m 3 . Dajemy możliwość zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej wielkości szambo trzeba opróżniać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi preparatami do oczyszczalni ścieków pozwalają na oczyszczanie części zawartości i wylewanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością aniżeli zbiorniki z tworzywa. To powoduje, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda będzie zbierać się w większej pojemności, a dodatkowo nie będzie ulegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy prace kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając zbiornik na wodę można zagwarantować sobie dużą ilość darmowej wody idealnej do nawadniania warzyw podczas upałów. Zapewniamy najniższe ceny, nasze zbiorniki możesz zakupić już od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pozwalający bezkosztowo podlewać warzywnik czy myć auto przez lata!