Szamba betonowe Jędrzejów

Polecamy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z tych świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z wysokojakościowego betonu cechuje się wysoką odpornością na wodę. Może więc zostać wkopany głęboko pod ziemią i służyć bezawaryjnie przez naprawdę imponujący czas, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania zbiorników, żeby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do mnóstwa komplikacji – ubytki ścieków do gruntu są toksyczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że szamba muszą być drogie. Należy jedynie powierzyć to specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i pełne prace instalacyjne gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Jędrzejów

Szambo betonowe Jędrzejów

Wysokiej klasy zbiorniki zrobione z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą wielkości, posiadają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na wodę i pękanie. Dla standardowej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości około 12 m 3 . Oferujemy możliwość wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości szambo należy opróżniać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi preparatami do szamb pozwalają na oczyszczanie większości zbiornika i wypuszczanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one lepszą trwałością niż zbiorniki z tworzywa. To powoduje, że po zakopaniu zbiornika pod ziemią woda będzie gromadzić się w sporej ilości, a także nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy prace kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Wybierając zbiornik na wodę można zagwarantować sobie dużą ilość darmowej wody idealnej do podlewania warzyw podczas suszy. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można nabyć już od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pomagający bezkosztowo podlewać ogrówek lub myć auto przez dekady!