Szamba betonowe Kazimierza Wielka

Proponujemy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne technologie, czerpiąc z już doskonale znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z wysokojakościowego surowca cechuje się ogromną wodoodpornością. Może zatem być wkopany daleko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez naprawdę imponujący okres, nawet kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, żeby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może doprowadzić do mnóstwa komplikacji – wycieki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki muszą być kosztowne. Wystarczy tylko powierzyć to specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i pełne prace montażowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Kazimierza Wielka

Szambo betonowe Kazimierza Wielka

Wysokiej jakości zbiorniki zrobione z betonu to najtrwalszy współcześnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą gamą pojemności, posiadają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na przeciekanie i pękanie. W przypadku przeciętnej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności do 12 m 3 . Dajemy opcję wyboru szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej wielkości szambo należy wylewać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi bakteriami do szamb umożliwiają oczyszczanie części zawartości i wylewanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością aniżeli te plastikowe. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda będzie zbierać się w większej pojemności, a dodatkowo nie będzie ulegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy prace kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Wybierając zbiornik na wodę możesz zagwarantować sobie sporą ilość bezkosztowej wody idealnej do podlewania roślin w czasie upałów. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. To wydatek jednorazowy, pozwalający bezkosztowo podlewać warzywnik czy myć samochód przez dekady!