Szamba betonowe Kunów

Oferujemy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, czerpiąc z tych doskonale poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z certyfikowanego surowca wyróżnia się dużą odpornością na wodę. Może zatem być wkopany daleko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę długi okres, nawet kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, żeby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby doprowadzić do wielu problemów – wycieki nieczystości poza zbiornik są niebezpieczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że szamba muszą być kosztowne. Wystarczy jedynie zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i pełne usługi instalacyjne gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Kunów

Szambo betonowe Kunów

Najlepszej jakości szamba wykonane z betonu to najtrwalszy obecnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną różnorodnością pojemności, mają szczelne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na wodę oraz nieszczelności. Dla standardowej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości około 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze zbiornik trzeba wylewać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na filtrowanie części zbiornika i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one wyższą trwałością niż te plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu zbiornika pod ziemią woda będzie zbierać się w większej ilości, a dodatkowo nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wodę. Oferujemy usługi kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Kupując zbiornik na wodę można zapewnić sobie dużą objętość bezkosztowej wody doskonałej do nawadniania kwiatów podczas upałów. Zapewniamy najniższe ceny, nasze pojemniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. To zakup opłacalny, pozwalający za darmo podlewać warzywnik lub myć auto przez lata!