Szamba betonowe Połaniec

Proponujemy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z tych doskonale znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z najlepszego betonu wyróżnia się ogromną odpornością na wodę. Może zatem być zakopany daleko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście długi okres, nawet kilka setek lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody wytwarzania zbiorników, aby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może dopuścić do mnóstwa kłopotów – wycieki nieczystości do gruntu są toksyczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że szamba muszą być kosztowne. Należy jedynie powierzyć to specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne koszty i kompleksowe prace instalacyjne umożliwiające wiele lat bezproblemowego używania zbiornika.

Szamba betonowe Połaniec

Szambo betonowe Połaniec

Najlepszej klasy zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą pojemności, mają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na przeciekanie oraz nieszczelności. Dla przeciętnej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości do 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej pojemności zbiornik trzeba wylewać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi preparatami do oczyszczalni ścieków umożliwiają filtrowanie większości szamba i wylewanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one lepszą trwałością niż te z tworzywa. To powoduje, że po zakopaniu zbiornika pod powierzchnią woda może zbierać się w większej pojemności, a także nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając zbiornik na wodę możesz zapewnić sobie wystarczającą objętość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania roślin w czasie lata. Zapewniamy najniższe ceny, nasze pojemniki można zakupić już od 1000 złotych. To zakup jednorazowy, pozwalający za darmo nawadniać ogrówek czy myć auto przez dekady!