Szamba betonowe Sandomierz

Nasze prace mają na celu w szczególności poprawę sposobu zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Wśród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z montażem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez kolejne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce naszym pojazdem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo profesjonalne porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Sandomierz

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Sandomierz

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią wygodne użytkowanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wsypywane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu gromadzenia ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich średnie objętości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie suchego lata to duży problem dla gospodarza. W okresie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być nieekologiczne. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.