Szamba betonowe Stąporków

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Wśród różnych systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji komory razem z montażem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę własnym pojazdem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w kwestii typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Stąporków

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Stąporków

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią wygodne użytkowanie mediów przez domowników, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu gromadzenia nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich średnie ilości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie gorącego lata to duży kłopot dla właściciela. W okresie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się nieekologiczne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace łącznie z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.