Szamba betonowe Staszów

Nasze prace mają na celu w szczególności zmianę sposobu zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Wśród różnych systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z wkopaniem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym pojazdem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Staszów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Staszów

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią wygodne użytkowanie mediów przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu gromadzenia ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu podczas gorącego lata to duży problem dla gospodarza. W okresie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się utrudnione. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.