Szamba betonowe Włoszczowa

Nasze usługi mają na celu w szczególności zmianę charakteru zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji komory razem z wkopaniem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce własnym pojazdem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Włoszczowa

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Włoszczowa

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez mieszkańców, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu gromadzenia ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika podczas gorącego lata to duży problem dla właściciela. W okresie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się nieekologiczne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace łącznie z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.