Szamba betonowe Bojanowo

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim poprawę sposobu gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu razem z wkopaniem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce naszym pojazdem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne doradztwo w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Bojanowo

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Bojanowo

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu gromadzenia nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie objętości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika podczas suchego lata to spory problem dla gospodarza. W okresie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się nieekologiczne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi razem z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.