Szamba betonowe Chocz

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim zmianę charakteru zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji komory razem z montażem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, dostarczamy je na działkę naszym transportem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Chocz

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Chocz

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie mediów przez domowników, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wsypywane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich średnie ilości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie uaplnego lata to spory kłopot dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się nieekologiczne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi razem z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.