Szamba betonowe Czempiń

Proponujemy tanio najwyższej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne systemy, korzystając z tych doskonale poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z certyfikowanego betonu wyróżnia się dużą odpornością na wodę. Może więc być zakopany daleko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę imponujący okres, nawet kilka setek lat! Stosujemy innowacyjne metody wytwarzania zbiorników, aby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może dopuścić do mnóstwa komplikacji – wycieki nieczystości do gruntu są toksyczne dla przyrody, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że zbiorniki powinny być drogie. Należy jedynie zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i kompleksowe prace instalacyjne umożliwiające sporo lat bezproblemowego używania zbiornika.

Szamba betonowe Czempiń

Szambo betonowe Czempiń

Najwyższej klasy szamba zrobione z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą pojemności, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na wilgoć i pękanie. Dla standardowej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze średnio 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej kubaturze szambo należy wylewać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na filtrowanie części szamba i wypuszczanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one lepszą trwałością niż te plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda może gromadzić się w dużej ilości, a dodatkowo nie będzie podlegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy prace kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając zbiornik na wodę możesz zagwarantować sobie dużą ilość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania roślin podczas lata. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek opłacalny, pomagający za darmo podlewać warzywnik lub myć auto przez lata!