Szamba betonowe Dobra

Polecamy tanio najwyższej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, korzystając z tych świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z certyfikowanego surowca cechuje się wysoką odpornością na wodę. Może więc zostać zakopany daleko pod gruntem i służyć bezawaryjnie przez naprawdę długi okres, nawet kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania zbiorników, aby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do mnóstwa komplikacji – wycieki nieczystości do gruntu są niebezpieczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki powinny być drogie. Wystarczy jedynie powierzyć to specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i kompleksowe prace instalacyjne gwarantujące wiele lat bezproblemowego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Dobra

Szambo betonowe Dobra

Wysokiej jakości szamba wykonane z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością wielkości, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na wodę oraz pękanie. W przypadku klasycznej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze do 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze zbiornik należy wylewać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi preparatami do szamb pozwalają na filtrowanie części zawartości i wypuszczanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one lepszą wytrzymałością niż zbiorniki plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu zbiornika pod powierzchnią woda może zbierać się w większej pojemności, a dodatkowo nie będzie podlegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy usługi kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Kupując zbiornik na wodę można zapewnić sobie dużą ilość darmowej wody idealnej do nawadniania warzyw podczas upałów. Zapewniamy najniższe ceny, nasze pojemniki możesz nabyć już od 1000 złotych. To wydatek jednorazowy, pozwalający bezkosztowo podlewać ogrówek lub myć auto przez lata!