Szamba betonowe Dobrzyca

Nasze usługi mają na celu w szczególności poprawę sposobu gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Wśród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia komory wraz z montażem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, dowozimy je na miejsce naszym pojazdem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe porady w zakresie typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Dobrzyca

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Dobrzyca

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wsypywane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu gromadzenia ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie suchego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być nieekologiczne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.