Szamba betonowe Dolsk

Nasze prace mają na celu w szczególności poprawę sposobu gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu wraz z wkopaniem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę naszym pojazdem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Dolsk

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Dolsk

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wrzucane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu zbierania nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich średnie ilości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie gorącego lata to duży problem dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się nieekologiczne. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi łącznie z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.