Szamba betonowe Gołańcz

Proponujemy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, korzystając z już doskonale poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z najlepszego betonu wyróżnia się dużą odpornością na wodę. Może więc zostać zakopany daleko pod gruntem i służyć prawidłowo przez naprawdę imponujący czas, aż kilkaset lat! Stosujemy najnowocześniejsze metody wytwarzania zbiorników, aby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby doprowadzić do wielu problemów – ubytki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki muszą być kosztowne. Należy jedynie zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i kompleksowe prace instalacyjne umożliwiające sporo lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Gołańcz

Szambo betonowe Gołańcz

Najlepszej jakości zbiorniki zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością pojemności, mają solidne pokrywy i wysoką trwałość na wilgoć oraz nieszczelności. W przypadku klasycznej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości średnio 12 m 3 . Dajemy możliwość zakupienia szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności szambo trzeba opróżniać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi preparatami do oczyszczalni ścieków umożliwiają oczyszczanie większości zawartości i wypuszczanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością aniżeli zbiorniki z tworzywa. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod powierzchnią woda będzie zbierać się w sporej ilości, a także nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy prace kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając pojemnik na wodę można zapewnić sobie sporą objętość bezkosztowej wody idealnej do podlewania warzyw w czasie upałów. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki możesz nabyć nawet od 1000 złotych. To zakup jednorazowy, pozwalający bezkosztowo nawadniać warzywnik lub myć samochód przez dekady!