Szamba betonowe Gostyń

Nasze usługi mają na celu w szczególności poprawę charakteru gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji komory razem z wkopaniem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na miejsce naszym transportem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy również profesjonalne porady w zakresie typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Gostyń

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Gostyń

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu gromadzenia nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika podczas suchego lata to duży kłopot dla właściciela. W czasie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być utrudnione. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi razem z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.