Szamba betonowe Grabów nad Prosną

Oferujemy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne systemy, korzystając z już doskonale znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z najlepszego betonu wyróżnia się ogromną odpornością na wodę. Może więc być zakopany daleko pod ziemią i służyć bezawaryjnie przez rzeczywiście imponujący okres, aż kilka setek lat! Stosujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, żeby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do mnóstwa problemów – wycieki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że szamba muszą być drogie. Należy tylko powierzyć to profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy niskie ceny i kompleksowe usługi montażowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Grabów nad Prosną

Szambo betonowe Grabów nad Prosną

Najwyższej klasy zbiorniki zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się dużą gamą wielkości, posiadają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na przeciekanie i pękanie. Dla klasycznej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności średnio 12 m 3 . Dajemy możliwość zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej wielkości szambo należy wylewać raz na miesiąc. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz należy je często wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na oczyszczanie większości zbiornika i wylewanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one lepszą wytrzymałością niż zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu pojemnika pod ziemią woda będzie gromadzić się w większej ilości, a także nie będzie podlegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy usługi kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając pojemnik na wodę możesz zagwarantować sobie sporą objętość bezkosztowej wody doskonałej do nawadniania roślin podczas suszy. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można zakupić nawet od 1000 złotych. To wydatek jednorazowy, pozwalający bezkosztowo nawadniać ogrówek czy myć auto przez lata!