Szamba betonowe Jaraczewo

Oferujemy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z już świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z wysokojakościowego betonu wyróżnia się wysoką odpornością na wodę. Może zatem być wkopany daleko pod gruntem i służyć prawidłowo przez rzeczywiście imponujący czas, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania zbiorników, aby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby dopuścić do mnóstwa komplikacji – ubytki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki muszą być drogie. Należy jedynie powierzyć to profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i pełne usługi instalacyjne umożliwiające wiele lat bezproblemowego używania zbiornika.

Szamba betonowe Jaraczewo

Szambo betonowe Jaraczewo

Najlepszej klasy szamba wykonane z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się dużą różnorodnością pojemności, mają szczelne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wodę i pękanie. W przypadku standardowej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości średnio 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze zbiornik trzeba wylewać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi bakteriami do szamb pozwalają na filtrowanie większości zbiornika i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one lepszą trwałością niż zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu pojemnika pod ziemią woda może gromadzić się w sporej pojemności, a także nie będzie ulegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy prace kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Kupując pojemnik na wodę można zapewnić sobie dużą objętość bezkosztowej wody idealnej do podlewania roślin podczas upałów. Zapewniamy najniższe ceny, nasze zbiorniki można zakupić nawet od 1000 złotych. To wydatek jednorazowy, pozwalający bezkosztowo nawadniać warzywnik lub myć samochód przez lata!