Szamba betonowe Jutrosin

Polecamy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne systemy, czerpiąc z tych świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z najlepszego surowca wyróżnia się dużą wodoodpornością. Może więc być zakopany głęboko pod gruntem i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście długi okres, nawet kilka setek lat! Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, aby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby doprowadzić do mnóstwa komplikacji – ubytki ścieków do gruntu są niebezpieczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że zbiorniki powinny być drogie. Wystarczy jedynie zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i pełne prace montażowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Jutrosin

Szambo betonowe Jutrosin

Najlepszej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy obecnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się dużą różnorodnością wielkości, mają solidne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wilgoć oraz nieszczelności. Dla standardowej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości do 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności zbiornik należy opróżniać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi bakteriami do szamb pozwalają na filtrowanie większości zawartości i wypuszczanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością aniżeli zbiorniki z tworzywa. To powoduje, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda będzie gromadzić się w większej pojemności, a także nie będzie podlegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając pojemnik na deszczówkę można zapewnić sobie dużą ilość bezkosztowej wody idealnej do podlewania roślin w czasie upałów. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można nabyć już od 1000 złotych. To zakup jednorazowy, pomagający bezkosztowo podlewać ogrówek czy myć samochód przez lata!