Szamba betonowe Kleczew

Nasze prace mają na celu przede wszystkim zmianę sposobu zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu wraz z wkopaniem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne porady w zakresie typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Kleczew

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Kleczew

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich średnie objętości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie suchego lata to spory problem dla właściciela. W czasie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być utrudnione. Polecamy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi razem z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują krajobrazu. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.