Szamba betonowe Kobylin

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę sposobu gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z wkopaniem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na działkę naszym pojazdem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne porady w kwestii typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Kobylin

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Kobylin

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu zbierania nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie suchego lata to duży kłopot dla właściciela. W czasie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się kosztowne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.