Szamba betonowe Koło

Oferujemy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, czerpiąc z już doskonale znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z najlepszego betonu cechuje się wysoką odpornością na wodę. Może więc zostać wkopany głęboko pod ziemią i funkcjonować prawidłowo przez naprawdę długi czas, aż kilka setek lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania zbiorników, aby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby dopuścić do wielu komplikacji – wycieki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że szamba powinny być drogie. Należy jedynie powierzyć to specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i kompleksowe prace montażowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Koło

Szambo betonowe Koło

Wysokiej klasy zbiorniki zrobione z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się dużą gamą pojemności, posiadają solidne pokrywy i wysoką trwałość na wilgoć oraz niszczenie. W przypadku przeciętnej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności średnio 12 m 3 . Oferujemy opcję zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej wielkości szambo trzeba wylewać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi preparatami do oczyszczalni ścieków pozwalają na oczyszczanie części szamba i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Wyróżniają się one wyższą trwałością aniżeli zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod powierzchnią woda będzie gromadzić się w sporej pojemności, a także nie będzie podlegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Wybierając pojemnik na deszczówkę możesz zagwarantować sobie sporą ilość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania kwiatów podczas upałów. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki możesz zakupić już od 1000 złotych. To wydatek jednorazowy, pomagający za darmo podlewać ogrówek lub myć auto przez lata!