Szamba betonowe Kórnik

Polecamy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z już świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z najlepszego surowca cechuje się wysoką odpornością na wodę. Może więc być wkopany daleko pod gruntem i służyć bezawaryjnie przez rzeczywiście długi czas, nawet kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji zbiorników, aby każdy inwestor mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby doprowadzić do wielu kłopotów – ubytki nieczystości do gruntu są toksyczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że szamba muszą być drogie. Wystarczy tylko zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i pełne prace montażowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego używania zbiornika.

Szamba betonowe Kórnik

Szambo betonowe Kórnik

Najwyższej klasy szamba wykonane z betonu to najtrwalszy współcześnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą gamą wielkości, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na przeciekanie oraz pękanie. W przypadku klasycznej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze około 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej kubaturze zbiornik należy wylewać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do oczyszczalni ścieków umożliwiają filtrowanie większości szamba i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one wyższą trwałością aniżeli te plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda będzie gromadzić się w dużej ilości, a także nie będzie podlegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy prace kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Kupując zbiornik na deszczówkę można zagwarantować sobie wystarczającą objętość bezkosztowej wody doskonałej do nawadniania roślin w czasie suszy. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz zakupić już od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pozwalający za darmo nawadniać warzywnik czy myć samochód przez dekady!