Szamba betonowe Koźmin Wielkopolski

Polecamy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, korzystając z tych świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z najlepszego surowca wyróżnia się dużą odpornością na wodę. Może więc być zakopany daleko pod gruntem i służyć prawidłowo przez rzeczywiście imponujący okres, aż kilka setek lat! Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania zbiorników, aby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby doprowadzić do mnóstwa kłopotów – wycieki nieczystości do gruntu są toksyczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że zbiorniki powinny być drogie. Należy tylko zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i kompleksowe prace montażowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Koźmin Wielkopolski

Szambo betonowe Koźmin Wielkopolski

Najlepszej klasy szamba zrobione z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą wielkości, mają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na przeciekanie i niszczenie. Dla przeciętnej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości około 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej wielkości szambo trzeba wylewać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi preparatami do oczyszczalni ścieków umożliwiają filtrowanie większości szamba i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one lepszą trwałością aniżeli zbiorniki plastikowe. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda może gromadzić się w sporej ilości, a także nie będzie ulegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Kupując zbiornik na deszczówkę możesz zapewnić sobie dużą ilość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania roślin w czasie suszy. Zapewniamy najniższe ceny, nasze zbiorniki można nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to zakup opłacalny, pozwalający za darmo nawadniać warzywnik lub myć samochód przez lata!