Szamba betonowe Krotoszyn

Nasze prace mają na celu przede wszystkim zmianę sposobu gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Wśród różnych systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji komory wraz z montażem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dekady. Stosujemy innowacyjne technologie produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce własnym pojazdem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe doradztwo w zakresie rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Krotoszyn

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Krotoszyn

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią wygodne wykorzystywanie mediów przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wsypywane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu gromadzenia nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich średnie ilości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie suchego lata to spory kłopot dla właściciela. W czasie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być kosztowne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.