Szamba betonowe Krzywiń

Proponujemy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z już świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z wysokojakościowego surowca cechuje się ogromną odpornością na wodę. Może więc być zakopany głęboko pod gruntem i służyć bezawaryjnie przez rzeczywiście długi czas, nawet kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne technologie produkcji zbiorników, żeby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może dopuścić do wielu problemów – ubytki nieczystości do gruntu są niebezpieczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki muszą być kosztowne. Wystarczy jedynie zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie ceny i kompleksowe prace montażowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Krzywiń

Szambo betonowe Krzywiń

Najlepszej klasy szamba zrobione z betonu to najtrwalszy współcześnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się dużą gamą wielkości, posiadają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na wodę i niszczenie. W przypadku standardowej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości do 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności zbiornik należy wylewać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz należy je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi preparatami do szamb umożliwiają oczyszczanie większości szamba i wypuszczanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Wyróżniają się one wyższą trwałością aniżeli te plastikowe. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod powierzchnią woda będzie gromadzić się w dużej pojemności, a także nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy usługi kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając pojemnik na deszczówkę możesz zagwarantować sobie dużą objętość bezkosztowej wody idealnej do podlewania roślin podczas suszy. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można nabyć już od 1000 złotych. To zakup opłacalny, pomagający bezkosztowo nawadniać ogrówek czy myć auto przez dekady!