Szamba betonowe Krzyż Wielkopolski

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji komory razem z montażem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dekady. Stosujemy innowacyjne technologie produkcji prefabrykatów, dowozimy je na miejsce naszym transportem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Krzyż Wielkopolski

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Krzyż Wielkopolski

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu gromadzenia ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu podczas suchego lata to duży kłopot dla właściciela. W czasie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być kosztowne. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.