Szamba betonowe Luboń

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim poprawę sposobu gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji komory wraz z wkopaniem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym transportem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo profesjonalne doradztwo w kwestii typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Luboń

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Luboń

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu gromadzenia ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich średnie objętości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie uaplnego lata to spory kłopot dla właściciela. W okresie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się kosztowne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi razem z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.