Szamba betonowe Lwówek

Nasze prace mają na uwadze w szczególności zmianę sposobu gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Spośród wielu systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z wkopaniem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne sposoby wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce własnym transportem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy również fachowe porady w kwestii typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Lwówek

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Lwówek

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu gromadzenia ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie objętości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie suchego lata to duży problem dla właściciela. W czasie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być utrudnione. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace razem z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.