Szamba betonowe Margonin

Polecamy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne systemy, korzystając z tych doskonale znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z certyfikowanego betonu wyróżnia się ogromną odpornością na wodę. Może więc być zakopany daleko pod gruntem i służyć prawidłowo przez rzeczywiście imponujący okres, nawet kilka setek lat! Stosujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, aby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może doprowadzić do wielu komplikacji – wycieki nieczystości poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki muszą być kosztowne. Wystarczy jedynie powierzyć to specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy niskie koszty i kompleksowe usługi instalacyjne umożliwiające sporo lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Margonin

Szambo betonowe Margonin

Najwyższej jakości szamba wykonane z betonu to najtrwalszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się dużą różnorodnością pojemności, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na przeciekanie oraz pękanie. W przypadku przeciętnej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności średnio 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości zbiornik trzeba wylewać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi preparatami do oczyszczalni ścieków pozwalają na filtrowanie większości szamba i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one wyższą trwałością niż te z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda może gromadzić się w dużej pojemności, a dodatkowo nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy prace kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Kupując pojemnik na deszczówkę możesz zagwarantować sobie wystarczającą objętość darmowej wody doskonałej do nawadniania kwiatów w czasie suszy. Zapewniamy najniższe ceny, nasze pojemniki można zakupić nawet od 1000 złotych. To wydatek opłacalny, pozwalający bezkosztowo podlewać warzywnik czy myć samochód przez lata!