Szamba betonowe Miejska Górka

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim poprawę sposobu gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia komory wraz z montażem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, dowozimy je na działkę naszym pojazdem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Miejska Górka

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Miejska Górka

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu gromadzenia ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek w trakcie gorącego lata to spory problem dla właściciela. W czasie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się utrudnione. Proponujemy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi łącznie z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.