Szamba betonowe Mikstat

Nasze prace mają na celu w szczególności zmianę charakteru zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia komory razem z montażem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, dowozimy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Mikstat

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Mikstat

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe użytkowanie wody przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu podczas suchego lata to duży kłopot dla właściciela. W czasie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się nieekologiczne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi łącznie z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.