Szamba betonowe Miłosław

Oferujemy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne technologie, czerpiąc z tych doskonale poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z certyfikowanego betonu cechuje się ogromną wodoodpornością. Może więc zostać zakopany głęboko pod gruntem i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście imponujący okres, aż kilka setek lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody produkcji szamb, aby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby dopuścić do mnóstwa problemów – wycieki ścieków do gruntu są niebezpieczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że szamba powinny być kosztowne. Wystarczy jedynie powierzyć to profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy niskie ceny i pełne prace montażowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Miłosław

Szambo betonowe Miłosław

Najwyższej jakości szamba wykonane z betonu to najtrwalszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą wielkości, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą trwałość na wilgoć i nieszczelności. W przypadku przeciętnej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności około 12 m 3 . Dajemy opcję zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze szambo należy wylewać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi preparatami do szamb umożliwiają oczyszczanie większości szamba i wypuszczanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one lepszą trwałością niż zbiorniki z tworzywa. To powoduje, że po zainstalowaniu pojemnika pod powierzchnią woda będzie zbierać się w sporej ilości, a dodatkowo nie będzie podlegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy prace kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Kupując zbiornik na wodę możesz zagwarantować sobie sporą objętość darmowej wody doskonałej do podlewania kwiatów w czasie lata. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można zakupić nawet od 1000 złotych. To zakup jednorazowy, pozwalający bezkosztowo nawadniać warzywnik czy myć samochód przez lata!