Szamba betonowe Murowana Goślina

Nasze prace mają na uwadze w szczególności poprawę sposobu zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Spośród wielu sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z wkopaniem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania szamb, dowozimy je na miejsce naszym pojazdem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Murowana Goślina

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Murowana Goślina

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią wygodne użytkowanie mediów przez domowników, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich średnie objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie suchego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się kosztowne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi łącznie z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.