Szamba betonowe Nowy Tomyśl

Nasze prace mają na uwadze w szczególności poprawę sposobu zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z montażem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez kolejne dekady. Stosujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, dowozimy je na działkę własnym transportem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne porady w kwestii typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Nowy Tomyśl

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Nowy Tomyśl

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez domowników, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu gromadzenia ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie uaplnego lata to spory problem dla właściciela. W okresie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się nieekologiczne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.