Szamba betonowe Oborniki

Nasze prace mają na celu przede wszystkim poprawę charakteru gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji komory wraz z wkopaniem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce naszym pojazdem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Oborniki

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Oborniki

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu gromadzenia ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie gorącego lata to spory problem dla gospodarza. W okresie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się nieekologiczne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.