Szamba betonowe Obrzycko

Nasze prace mają na celu w szczególności poprawę sposobu zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory wraz z wkopaniem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dowozimy je na miejsce własnym transportem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy również fachowe porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Obrzycko

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Obrzycko

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu zbierania nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich średnie ilości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie uaplnego lata to spory kłopot dla gospodarza. W okresie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się kosztowne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.