Szamba betonowe Okonek

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z montażem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, dostarczamy je na miejsce własnym pojazdem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Okonek

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Okonek

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu zbierania ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich średnie objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie uaplnego lata to spory kłopot dla właściciela. W okresie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być utrudnione. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace łącznie z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.