Szamba betonowe Osieczna

Nasze prace mają na celu przede wszystkim poprawę charakteru zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Wśród różnych sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia komory wraz z wkopaniem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji szamb, dowozimy je na działkę naszym transportem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe porady w kwestii typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Osieczna

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Osieczna

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas suchego lata to duży problem dla gospodarza. W okresie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się utrudnione. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace razem z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.