Szamba betonowe Pleszew

Polecamy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne systemy, korzystając z już świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z wysokojakościowego betonu wyróżnia się dużą odpornością na wodę. Może zatem zostać zakopany głęboko pod ziemią i służyć prawidłowo przez rzeczywiście długi okres, aż kilkaset lat! Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, żeby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może doprowadzić do wielu kłopotów – ubytki nieczystości do gruntu są toksyczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że szamba muszą być drogie. Należy tylko powierzyć to profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i kompleksowe prace montażowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Pleszew

Szambo betonowe Pleszew

Najlepszej klasy zbiorniki zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą gamą wielkości, posiadają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na przeciekanie i pękanie. Dla przeciętnej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności około 12 m 3 . Oferujemy możliwość wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości szambo trzeba wylewać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi preparatami do oczyszczalni ścieków umożliwiają filtrowanie większości zawartości i wypuszczanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one wyższą trwałością niż zbiorniki plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu zbiornika pod ziemią woda może gromadzić się w większej ilości, a dodatkowo nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy usługi kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Kupując pojemnik na deszczówkę można zapewnić sobie dużą objętość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania roślin w czasie suszy. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki możesz nabyć nawet od 1000 złotych. To wydatek jednorazowy, pozwalający za darmo nawadniać warzywnik lub myć auto przez lata!