Szamba betonowe Pniewy

Polecamy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne technologie, korzystając z już świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z wysokojakościowego betonu cechuje się dużą wodoodpornością. Może więc zostać zakopany daleko pod ziemią i funkcjonować prawidłowo przez naprawdę imponujący okres, aż kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne technologie produkcji zbiorników, żeby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może doprowadzić do mnóstwa kłopotów – wycieki ścieków do gruntu są toksyczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że szamba powinny być kosztowne. Należy jedynie powierzyć to profesjonalnej firmie! Jako producent szamb zapewniamy niskie ceny i pełne usługi instalacyjne umożliwiające sporo lat bezproblemowego używania zbiornika.

Szamba betonowe Pniewy

Szambo betonowe Pniewy

Najwyższej klasy zbiorniki wykonane z betonu to najtrwalszy współcześnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą pojemności, mają solidne pokrywy i wysoką wytrzymałość na przeciekanie oraz nieszczelności. Dla przeciętnej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości średnio 12 m 3 . Dajemy opcję wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej wielkości szambo trzeba wylewać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale należy je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi preparatami do szamb pozwalają na oczyszczanie części szamba i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością aniżeli zbiorniki plastikowe. To powoduje, że po zainstalowaniu pojemnika pod ziemią woda może gromadzić się w sporej ilości, a także nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy prace kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Kupując zbiornik na deszczówkę można zapewnić sobie dużą objętość darmowej wody idealnej do nawadniania kwiatów w czasie suszy. Zapewniamy najniższe ceny, nasze pojemniki można zakupić już od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pomagający za darmo nawadniać warzywnik czy myć samochód przez dekady!