Szamba betonowe Pobiedziska

Polecamy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne systemy, czerpiąc z tych doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z wysokojakościowego betonu wyróżnia się wysoką wodoodpornością. Może więc być zakopany daleko pod gruntem i służyć bezawaryjnie przez rzeczywiście długi okres, nawet kilka setek lat! Stosujemy innowacyjne technologie produkcji zbiorników, aby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby doprowadzić do mnóstwa komplikacji – ubytki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że zbiorniki muszą być kosztowne. Wystarczy jedynie powierzyć to specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy niskie koszty i pełne usługi montażowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego używania zbiornika.

Szamba betonowe Pobiedziska

Szambo betonowe Pobiedziska

Wysokiej klasy zbiorniki zrobione z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną różnorodnością pojemności, mają szczelne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na przeciekanie i niszczenie. W przypadku klasycznej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o pojemności około 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze zbiornik należy wylewać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi preparatami do oczyszczalni ścieków umożliwiają oczyszczanie większości szamba i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością aniżeli te z tworzywa. To sprawia, że po zakopaniu zbiornika pod powierzchnią woda będzie zbierać się w większej pojemności, a także nie będzie podlegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy prace kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Wybierając pojemnik na deszczówkę można zagwarantować sobie wystarczającą ilość darmowej wody idealnej do podlewania warzyw podczas lata. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można nabyć już od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pozwalający za darmo podlewać warzywnik lub myć auto przez lata!