Szamba betonowe Pogorzela

Proponujemy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne technologie, korzystając z tych świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z certyfikowanego surowca wyróżnia się dużą wodoodpornością. Może więc zostać zakopany daleko pod ziemią i służyć prawidłowo przez naprawdę długi czas, aż kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, żeby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może dopuścić do wielu komplikacji – ubytki ścieków poza zbiornik są niebezpieczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki muszą być drogie. Wystarczy tylko powierzyć to specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełne prace instalacyjne gwarantujące sporo lat bezawaryjnego używania zbiornika.

Szamba betonowe Pogorzela

Szambo betonowe Pogorzela

Wysokiej jakości szamba zrobione z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą pojemności, mają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na wilgoć oraz nieszczelności. W przypadku przeciętnej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o kubaturze do 12 m 3 . Dajemy opcję zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej pojemności zbiornik trzeba opróżniać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi preparatami do oczyszczalni ścieków umożliwiają oczyszczanie większości szamba i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością aniżeli te plastikowe. To powoduje, że po zainstalowaniu pojemnika pod powierzchnią woda będzie zbierać się w większej ilości, a także nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy usługi kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Wybierając zbiornik na wodę można zagwarantować sobie wystarczającą ilość darmowej wody doskonałej do nawadniania warzyw w czasie suszy. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pomagający za darmo podlewać ogrówek czy myć samochód przez dekady!