Szamba betonowe Poniec

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia komory wraz z wkopaniem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy innowacyjne technologie produkcji prefabrykatów, dowozimy je na miejsce naszym pojazdem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe porady w zakresie typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Poniec

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Poniec

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe użytkowanie wody przez domowników, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wrzucane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich średnie objętości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie gorącego lata to spory kłopot dla właściciela. W okresie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się kosztowne. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi razem z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.