Szamba betonowe Przedecz

Oferujemy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, czerpiąc z już doskonale znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z certyfikowanego surowca wyróżnia się ogromną wodoodpornością. Może zatem zostać zakopany daleko pod gruntem i służyć prawidłowo przez rzeczywiście imponujący czas, aż kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne metody produkcji szamb, aby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może doprowadzić do wielu komplikacji – ubytki nieczystości poza zbiornik są niebezpieczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że szamba muszą być drogie. Należy jedynie powierzyć to profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i pełne usługi instalacyjne gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Przedecz

Szambo betonowe Przedecz

Najwyższej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się dużą gamą wielkości, posiadają szczelne pokrywy i wysoką wytrzymałość na przeciekanie oraz pękanie. Dla standardowej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o kubaturze średnio 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze szambo trzeba wylewać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi preparatami do szamb umożliwiają filtrowanie części zbiornika i wypuszczanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one lepszą trwałością aniżeli te z tworzywa. To sprawia, że po zakopaniu zbiornika pod powierzchnią woda może zbierać się w sporej ilości, a także nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając zbiornik na wodę można zapewnić sobie sporą ilość darmowej wody doskonałej do podlewania warzyw w czasie lata. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze zbiorniki możesz nabyć nawet od 1000 złotych. To zakup jednorazowy, pozwalający za darmo nawadniać ogrówek lub myć auto przez dekady!