Szamba betonowe Puszczykowo

Polecamy tanio najwyższej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne technologie, korzystając z tych świetnie poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z wysokojakościowego surowca wyróżnia się wysoką odpornością na wodę. Może więc zostać zakopany głęboko pod gruntem i służyć prawidłowo przez rzeczywiście długi czas, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji zbiorników, żeby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby dopuścić do wielu problemów – ubytki ścieków do gruntu są toksyczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki powinny być drogie. Wystarczy jedynie powierzyć to specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i kompleksowe prace instalacyjne umożliwiające wiele lat bezawaryjnego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Puszczykowo

Szambo betonowe Puszczykowo

Najwyższej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną różnorodnością wielkości, mają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na wodę i nieszczelności. W przypadku klasycznej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze około 12 m 3 . Oferujemy opcję zakupienia szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej pojemności zbiornik należy opróżniać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi preparatami do szamb umożliwiają filtrowanie części zawartości i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością niż te plastikowe. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda może zbierać się w dużej pojemności, a także nie będzie podlegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając pojemnik na wodę można zapewnić sobie wystarczającą ilość darmowej wody idealnej do nawadniania kwiatów w czasie suszy. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki możesz zakupić już od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pomagający bezkosztowo podlewać ogrówek czy myć auto przez lata!