Szamba betonowe Pyzdry

Nasze prace mają na celu przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory wraz z montażem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne technologie produkcji prefabrykatów, dowozimy je na działkę naszym pojazdem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Pyzdry

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Pyzdry

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe użytkowanie wody przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie uaplnego lata to duży problem dla gospodarza. W okresie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się nieekologiczne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.